Spotçularda Buzdolabı Fiyatları 2024

spotçularda buzdolabı fiyatları

İstanbul’da spotçularda buzdolabı fiyatları incelemesinden önce,  spotçular ile ilgili bazı yanılgıları düzeltmemiz gerekir. İstanbul, spot eşya piyasasının belki de dünya çapındaki en büyük pazarlarından biri. 1940 lı yıllardan itibaren yoğun şekilde açılmaya başlayan spot mağazaların bazıları; 2024 yılı itibariyle sıfır satış yapan mağazalardan farksız! Garantili ikinci el buzdolabı satışı yapan firmamız ise, kapıda nakit ödemeli gönderim yaparak tüm rakiplerinden sıyrılıyor. Sipariş fişinize işlenen garanti şartları ve süreleriyle, kapıda nakit ödeme yaparak size en uygun buzdolabını satın alabilirsiniz. Samsung, LG, Beko, Vestel gibi tüm yerli yabancı markaların sıfır ve ikinci el ürünlerini keşfedebilirsiniz. Her bütçeye uygun seçenekler için whatsapp üzerinden fotoğraf ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

spotçuda buzdolabı fiyatı
2024 yılında spotçuda buzdolabı fiyatları ikinci elde ortalama 3.000 liradan başlar.

İstanbul’da Spotçuda Buzdolabı Fiyatları

Ürünle ilgili riskler bulunsa da Spotçuda buzdolabı fiyatı sıfır fiyatlarından çok daha uygundur. Spotçudan buzdolabı alırken dikkat edilmesi gerekenler, garanti süresi ve garanyi şartlarıdır. Biliyorsunuz ki 2023 yılı itibariyle spot mağazaların ikinci el elektronik eşyalar için garanti verme zorunluluğu bulunuyor. Bu hakkınızı gözeterek spotçudan satın alacağınız buzdolabının garanti şartlarını ve süresini sipariş fişine yazdırmayı sakın unutmayın. Ayrıca sipariş fişini resmi belge olarak saklayıp, ilerde yaşayabileceğiniz olumsuzlukların önüne geçmiş olun. Spotçularda buzdolabı fiyatları ortalama olarak şöyle:

İkinci el mini buzdolapları: 1.500 – 3.500 Lira arası
ikinci el midi buzdolapları: 2.500 – 5.500 Lira arası
ikinci el standart buzdolapları: 4.000 – 6.000 Lira arası
ikinci el XXL buzdolabı çeşitleri: 6.000 – 9.000 lira arası
Sıfır buzdolabı fiyatları 2024: 11.000 ve üzeri

spotçular çarşısı buzdolabı fiyatları aşağı yukarı bu seviyelerde. Sürekli değişen fiyatlar elbette yarın için işlerin değişmesini sağlayabilir. En doğru fiyatlama için sitemizde bulunan whatsapp ikonları ile güncel ürün fotoğrafları ve fiyatlarını hemen şimdi talep edin. ikinci el buzdolabı alan yerler ile ihtiyaç fazlası ürünü satmak için bizlere ulaşıp mutlaka teklif isteyin.

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.