Siemens Buzdolabı Fiyatları 2024

siemens buzdolapları

Siemens buzdolabı fiyatları incelendiğinde, en uygun fiyatlı seçeneklere ek dayanıklılık ve f/p modeller öne çıkar. İkinci el Siemens buzdolabı modelleri 4.000 TL’den başlarken; Sıfır Siemens Buzdolapları ise 9.000 TL’den başlamaktadır. Firmamız, garantili ikinci el buzdolabı satışı yapan, kendi nakliye araçları ile kapıda nakit ödemeli 2.el beyaz eşya satışı gerçekleştiren; İstanbul’un en eski spot eşya alım mağazalarındandır. Sizler de tarafımıza ulaşarak hangi marka model olursa olsun; bütçenize en uygun modeli seçerek tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca evinizde ihtiyaç fazlası olarak kullanılmadan duran buzdolabı eşitlerini de aynı gün nakit ödeme ile satın alabiliriz. WhatsApp üzerinden eşya fotoğraflarını paylaşmanız yeterlidir.

Siemens Dünya genelinde bilgi teknolojisi, enerji, sağlık, endüstriyel otomasyon ve altyapı sektörlerinde faaliyet gösteren bir Alman şirketidir. Geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Birçok endüstriyel sektörde lider konumda bulunmaktadır. İş alanları arasında enerji üretimi ve dağıtımı, sağlık hizmetleri, fabrika otomasyonu, ulaşım, bina teknolojileri ve dijital endüstri bulunmaktadır. Siemens buzdolabı fiyatları ve modelleri için hemen bilgi alabilirsiniz.

Garantili İkinci El Siemens Buzdolapları

siemens buzdolapları

Siemens Buzdolabı modelleri standart diğer markaların modelleri gibidir. Kısaca özetlemek gerekirse:

  • Alt ve Üst Buzdolapları: Geleneksel buzdolabı tasarımında, üstte dondurucu bölme ve altta soğutucu bölme bulunan modeller.
  • French Door Buzdolapları: İki kapılı buzdolabı tasarımında, çift kapılı soğutucu bölme ve altta geniş bir dondurucu bölmesi bulunan modeller.
  • Side-by-Side Buzdolapları: İki kapılı bir tasarım, buzdolabı ve dondurucunun yan yana yer aldığı modeller.
  • Tek Kapılı Buzdolapları: Yalnızca soğutucu bölmesi bulunan ve genellikle daha küçük alanlara uygun olan modeller.
  • No-Frost Teknolojili Buzdolapları: Dondurucu bölmesinde buz ve buzluğun oluşmasını engelleyen no-frost teknolojisi bulunan modeller.
  • HyperFresh Teknolojili Buzdolapları: Taze gıdaların daha uzun süre taze kalmasını sağlayan özel teknolojilere sahip modeller.
  • Home Connect Özellikli Buzdolapları: Wi-Fi veya diğer akıllı ev sistemleriyle entegre edilebilen, uzaktan erişim ve kontrol imkanı sunan akıllı buzdolapları.

Siemens buzdolabı fiyatları ve diğer merak ettiğiniz her şey hakkında bizlere ulaşabilirsiniz. Sıfır veya 2.el modelleri kapıda nakit ödemeli olarak satın alabilir; buzdolabı alan yerler gibi taleplerinizde bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.