İstanbul Buzdolabı Alımı

İstanbul buzdolabı alımı

İstanbul’da ihtiyaç fazlası buzdolaplarını en iyi şekilde satmak istemez misiniz? İstanbul buzdolabı alımı hizmetimiz ile mümkün! Firmamız, 20 yılı aşkın süredir hizmet verdiği ev eşyaları alım satım sektöründe 3 mağaza ve 5 depo ile faaliyetlerine son sürat devam ediyor. kendi nakliye araçları ve kendi personeli ile alım gerçekleştirdiği için mümkün olan en az masraflarla tüm süreci tamamlayarak sizleri memnun edebilir. Hacim ve ağırlık olarak taşınası oldukça zor olan buzdolaplarının satışta sonra nakliyesinin ve hamaliyesinin ne kadar zor olacağını bir düşünün! Bazı durumlarda 2.el buzdolabı satmak isteyen müşteriler, buzdolabı satışı üzerinden elde edeceği gelirin tamamını nakliye ve hamaliyeye harcadığı için reel olarak kazanç elde edemez.

Bu durumun önüne geçmek ve buzdolabı satarken en yüksek kazançları elde edebilmeniz için bazı önerilerimiz var. İstanbul buzdolabı alım süreci şöyle işler:

Buzdolabı Nereye Satılır?

Son kullanıcılar alışverişinde nakliye ve hamaliye bedeli ödemek istemezler. Doğal olarak bu süreçteki tüm masraflar satıcıya ait olacaktır. özel bir anlaşmanız yok ise sizler için en iyi seçenek Spot Dünyası kuruluşu olan ikinci el buzdolabı alanlar firmasıdır. süreç şöyle işler:

  • Sayfamızın sol alt köşesinde yer alan whatsapp butonuna tıklayarak satılacak buzdolabı fotoğraflarını iletmeniz gerekir. 
  • Buzdolabının modelini doğru anlayabilmek adına genelde sol iç kısımda olan model etiketlerinin de çekilip atılması süreci oldukça hızlandıracaktır.
  • Fiyat teklifimizi yine whatsapp üzerinden sizlere iletiriz ve fiyatta anlaşma süreci başlar.
  • Sizleri çin en uygun olan alım gününü bizlere belirtirseniz hızlıca organize olarak İstanbul buzdolabı alımı sürecini gerçekleştirebiliriz.

Bu kadar kolay şekilde buzdolabı satmak ve nakliye hamaliye sıkıntılarını düşünmemek için hemen bizlere ulaşarak teklif isteyin. Aynı gün içerisinde adrese gelip İstanbul buzdolabı alımı sürecini sizleri memnun edecek biçimde noktalarız. Görüşmek üzere!

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.