İkinci El Vestel Buzdolabı Fiyatları 2024

ikinci el vestel buzdolabı

Vestel ikinci el buzdolabı fiyatları ve incelemesinden önce genel olarak markadan bahsetmek isteriz. Yerli markamız Vestel 1984 yılında İstanbul’da kuruldu. Farklı elektronik ürün üreten ve pazarlayan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan şirket, televizyonlar, beyaz eşyalar, dijital ürünler, bilişim teknolojileri, enerji ürünleri, aydınlatma ve diğer ev aletleri gibi çeşitli kategorilerde ürünler sunmaktadır. ikinci el vestel buzdolabı fiyatları ise piyasa ortalamasına göre oldukça makuldur. 2023 yıl sonu itibariyle ortalama 3-5 yıl kullanılmış standart boy ikinci el Vestel fiyatları 3000 liradan başlamaktadır. Bu oldukça avantajlıdır çünkü sık sık yeri değiştirilmediği taktirde buzdolapları 10 yıla yakın performans gösterebilecektir. İkinci el buzdolabı çeşitlerini sıralamak gerekirse:
  • 2. el Tek Kapılı Buzdolapları: Tek kapılı buzdolapları genellikle daha küçük evlerde veya ofislerde tercih edilir.
  • 2. el Çift Kapılı Buzdolapları: Genellikle daha geniş iç hacme sahiptir ve soğutma ve dondurma bölmelerini ayrı kapılarda bulundururlar. Büyük aileler için idealdir.
  • 2. El Alttan Donduruculu Buzdolabı: Bu tür modellerde, dondurucu bölmesi genellikle buzdolabının alt kısmında yer alır. 
  • 2. el Üstten Dondurulu Buzdolabı: Bu tür modellerde, dondurucu bölmesi buzdolabının üst kısmında yer alır. 
  • İkinci el İnverter Teknolojili Buzdolapları: İnverter teknolojisi, enerji verimliliğini artırmak için tasarlanmış bir teknolojidir.

Vestel Retro Buzdolabı 2.el Kapıda Nakit Ödemeli Gönderim

“Retro buzdolabı” genellikle eski moda veya nostaljik bir tasarımı temsil eden, geçmiş dönemlere ait bir estetik anlayışı yansıtan buzdolabı modellerini ifade eder. Bu tür buzdolapları genellikle 1950’lerin ve 1960’ların tasarım öğelerini taşıyan, renkli ve çekici dış kaplamalara sahiptir. Parlak renkler öne çıkar. İkinci el Retro Vestel Buzdolabı modelleri ve fiyatları için WhatsApp üzerinden talepte bulunabilirsiniz. Dilerseniz eski buzdolabınızı satmak için ikinci el buzdolabı alanlar İkon hemen sol alt köşede.

ikinci el vestel buzdolabı fiyatı
Vestel marka 2.el buzdolabı fiyatları ortalama 3.000 liradan başlar.

Vestel Retro Buzdolabı 2.el modelleri Genellikle yuvarlatılmış köşeler, parlak renkler, krom detaylar, vintage logolar veya desenler gibi özelliklere sahip olabilir. Bu tasarım öğeleri, geçmiş dönemlere ait bir estetik anlayışını canlandırmayı amaçlar. Vestel Mini Buzdolabı 2.el fiyatları 1.500 liradan başlamaktadır. Komple eşya alımlarında ücretsiz nakliye ile kapıda nakit ödemeli eşya alabilirsiniz. Sol altta bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak güncel ürünleri ve fiyatları görün. Beğendiklerinizi kapıda nakit ödemeli sipariş edin. Hayalinizdeki uygun fiyatlı 2.el Vestel buzdolabı ve diğer tüm ev eşyalarına kolayca sahip olun.

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.