İkinci El Hotpoint Ariston Buzdolabı Fiyatları 2024

hotpoint ariston buzdolabı fiyatı

Hotpoint Ariston Buzdolabı fiyatları 2.el piyasada 4.500 TL‘den başlamaktadır. Yerli markalarımızdan görece biraz daha yüksek fiyat aralığına yerleşen markanın ülkemizde teknik servis ağı bulunmaktadır. İngiliz ve İtalyan markaları olan Hotpoint ve Ariston, 2007 yılında birleşerek Hotpoint Ariston adını almıştır.

Hotpoint Ariston, bu birleşik marka altında çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, buzdolapları ve diğer beyaz eşya ürünleri gibi çeşitli ev aletleri üretmektedir. Kullanıcı dostu tasarımları ve teknolojik özellikleriyle dikkat çeker. Enerji verimliliği, dayanıklılık ve estetik açıdan çeşitli ihtiyaçlara hitap eden ürünleri bulunmaktadır. Hotpoint Ariston buzdolapları genel olarak ülkemizde en çok tercih edilen markalardan biri oluyor. Samsung ve LG gibi amiral gemi markalardan sonra fiyat performans açısından verimli ürünler sunabiliyor.

Garantili 2.el Ariston Buzdolabı Almak İçin Bize Ulaşın

İkinci el Ariston buz dolabi almadan önce, ürünün kaç senelik olduğunu, daha önce tamir görüp görmediğini, fiyatını ve nakliye şartlarını incelemeniz önemlidir. Çoğunlukla başka nakliyeciler ile çalışan spot mağazalardan alacağınız ürünlere bir de sevkiyat bedeli eklenirken; firmamız üzerinden satın alacağınız tüm buzdolapları için tamamen ücretsiz nakliye fırsatı yakalarsınız. Böylece maliyetlerinizi düşürebilir; tasarruf edebilirsiniz. Buzdolabı alım satım hakkında öğrenmek istediklerinizi öğrenmek için hemen arayın.
 
ikinci el hotpoint ariston buzdolabı fiyatları
Hotpoint Ariston Buzdolabı 2.el fiyatları ortalama 4.500 TL’den başlarken; sıfır kapalı kutu ürünler 10.000 Lira’dan başlamaktadır.
Güvenle tercih edebileceğiniz markalardan biri olan Hotpoint buzdolapları, 6-12 ay garantileri ve kapıda nakit ödeme fırsatı ile satışta. WhatsApp ikonuna tıklayarak açılan görüşme ekranında talep ettiğiniz ürünlerin fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almayı unutmayın. İşte en popüler Ariston buzdolabı çeşitleri:
 
  • Hotpoint Tek Kapılı Buzdolapları: Bu tür buzdolapları genellikle daha küçük evlerde veya ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Sadece buzluk ve soğutucu bölmesi bulunur.
  • Hotpoint Çift Kapılı Buzdolapları: Geniş aileler veya daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyan kişiler için uygundur. Üst kısımda soğutma bölmesi, alt kısımda ise dondurucu bölmesi bulunur.
  • Ariston Fransız Kapılı Buzdolapları: Bu tür buzdolapları, iki kapının yanı sıra üst kısımda geniş bir dondurucu bölmesine sahiptir. Bu tasarım, genellikle daha geniş depolama alanına ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir.
  • Ariston Alttan Donduruculu Buzdolapları: Dondurucu bölmesi alt kısımda bulunan buzdolapları, kullanıcılara daha kolay erişim sağlar. Günlük kullanılan ürünleri alt bölmede tutmak, genellikle daha rahat bir düzen sağlar. Hot point buzdolabı ve diğer tüm ev eşyalarınız için en uygun fiyatlı seçenekler için hemen bize ulaşın!
 
 

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.