İkinci El Bosch Buzdolabı Fiyatları 2024

ikinci el Bosch Buzdolabı

Bosch buzdolabı ikinci el fiyatları 4.000 TL’den başlamaktadır. Alman kalitesi ve yerli hanımların söylemlerine göre en sorunsuz kullanılan markalardan biri. Genel olarak markayı inceleyelim. Bosch, geniş bir ürün yelpazesiyle bilinen çok uluslu bir şirkettir. Otomotiv teknolojileri, endüstriyel teknolojiler, tüketici malzemeleri, enerji ve inşaat teknolojileri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösterir. Bosch beyaz eşyalar, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de popülerdir. Bu durum ikinci el piyasasında da çeşitli seçeneklerin oluşmasına yol açıyor. Geniş servis ağı yerli markalarımız kadar olmasa da ülkemiz tamircileri ikinci el Bosch ürün tamirinden anlarlar. Hemen tüm şehirlerde spot piyasada garantili olarak alınan satılan bir markadır. Bosch ikinci el buzdolabı modelleri incelemesine geçelim.
  • Tek Kapılı Bosch Buzdolabı: Daha küçük alanlara veya kullanıcıların temel soğutma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tercih edilen tek kapılı buzdolabı modelleri.
  • Çift Kapılı Bosch Buzdolabı: Genellikle daha geniş iç hacme sahip olan ve soğutma ve dondurma bölmelerini ayrı kapılarda bulunduran modeller. Orta ve büyük aileler için uygundur.
  • Alttan Dondurucu Modeller: Dondurucu bölmesi buzdolabının alt kısmında yer alan modeller, günlük kullanıma daha uygun olabilir.
  • Üstten Dondurucu Modeller: Dondurucu bölmesi buzdolabının üst kısmında yer alır. Daha geniş dondurucu kapasitesine ihtiyaç duyanlar için uygundur.
  • Bosch İkinci el Inverter Buzdolabı: Enerji verimliliği sağlayan inverter teknolojisine sahip buzdolapları, elektrik tüketimini optimize eder ve daha düşük enerji faturaları sunabilir.

Garantili İkinci El Bosch No Frost Buzdolabı

ikinci el buzdolabı Bosch marka olduğunda alıcıya ayrı bir güven veriyor. Bunu biz değil, müşterilerimiz söylüyor. Açıkçası parça maliyeti olarak yerli markalardan daha yüksek değerlerde. Tercih ederken bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Arçelik, Vestel, Beko gibi markalarla birlikte en çok tercih edilen markalardandır. Yerli markalarda bailangıç fiyatları 3.500-4.000 lira aralığında iken ikinci el Bosch No Frost Buzdolabı fiyatları 5.000 TL‘den başlar. 2.el buzdolabı alan yerler üzerinden elinizdeki modeli satmak için hemen bize ulaşın.

2.el Bosch buzdolabı fiyatları
2.el Bosch buzdolabı fiyatları 4.000 TL’den başlarken, No Frost modeller 5.000 TL seviyelerindedir.

Tek kapılı, çift kapılı Bosch buzdolabı, üstten donduruculu, alttan donduruculu seçenekler, mini Bosch buzdolabı, çift kapılı modeller gibi çok zengin ürün çeşitliliği sunar. İhtiyacınıza göre olanı seçmek size kalmış. Güncel fiyatlar ve modeller için WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ürün görsellerini iletelim ve özellikleri hakkında bilgi verelim. Aklınıza yatarsa garantili olarak kapıda nakit ödemeli gönderim yapalım. Ürün kurulumu gerçekleştirilir ve garanti başlar. Bosch 2.el buzdolabı modeline karar verdiyseniz, fiyatları hakkında araştırmaya başlayabilirsiniz. 

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.