İkinci El Beko Buzdolabı Fiyatları 2024

ikinci el beko buzdolabı

Beko ikinci el buzdolabı fiyatları 3.ooo TL‘den başlıyor. Beko buzdolabı 2.el piyasasında ülkemizin en popüler tercihlerinden biri. Yerli olması sebebiyle uygun fiyat, ucuz yedek parça ve yaygın servis ağı sayesinde insanlar güvenle tercih edebiliyor. Beko, Türkiye merkezli bir marka olan Arçelik A.Ş.’ye ait bir beyaz eşya ve ev aletleri markasıdır. Genel olarak Beko markası geniş bir ürün yelpazesi sunar. Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, mikrodalga fırınlar, klima sistemleri, televizyonlar gibi birçok kategoride ev aletleri ve elektronik ürünleri içerir.
 
ikinci el beko buzdolabı
ikinci el Beko buzdolabı fiyatları 3.000 TL’den başlar.
İkinci el Beko buzdolabı siparişi vermek istiyorsanız, firmamızın kapıda nakit ödemeli gönderim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Beko marka şu ürünlerin güncel fiyat ve özellikleri için bize ulaşın: İkinci el tek kapılı Beko buzdolabı, çift kapılı buzdolabı, alttan donduruculu, ikinci el Beko Inox buzdolabı, üstten donduruculu buzdolabı ve çok daha fazlası.

Beko Derin Dondurucu İkinci El Fiyatları

beko ikinci el mini buzdolabı fiyatları 1.500 TL‘den başlıyor. Mini Beko derin dondurucu modeller de ortalama 2.000 TL seviyesinden başlıyor. Sıfır etiketli adınıza faturalı ve resmi garantili ürünleri fiyatları hakkında bilgi almak için WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İkinci el modeller de satın alabileceğiniz derin dondurucu çeşitleri kısaca şöyle:

  1. Tek Kapılı Derin 2.el Dondurucular: Tek kapılı modeller genellikle daha kompakt ve yerden tasarruf sağlayan ünitelerdir. Daha küçük miktardaki dondurucu ihtiyaçları için uygundur. Mini modellerden sonra en çok tercih edilen Beko buzdolabı 2.el modeli tek kapılı çeşitlerdir.

  2. Çift Kapılı Derin 2.el Dondurucular: Daha geniş iç hacme sahip olan çift kapılı modeller, genellikle ayrı dondurma bölmelerine sahiptir. Bu, içerideki donmuş gıdaların düzenlenmesini ve erişilmesini kolaylaştırabilir. 2.el buzdolabı satmak için WhatsApp ikonu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin yalnızca resimlerini göndererek fiyat teklifi alın. Fiyatta anlaşırsak aynı gün gelip nakit ödemenizi yapabiliriz. Kendi aracımızla ücretsiz nakliyeli hizmet için hemen bize ulaşın.

  3. Göğüs Tipi Derin 2.el Dondurucular: Genellikle geniş iç hacimleriyle bilinen bu modeller, göğüs tipi olarak adlandırılır. Büyük miktarlarda gıda depolamak için uygundur.

  4. Mini Derin Dondurucular: Kolay taşınabilirlik sayesinde hemen herkeste bulunan, evlerde, işyerlerinde en yaygın kullanılan modeldir. En çok üretilen ve satılan ikinci el Beko derin dondurucu modeli de bu kategoridedir. Fiyatları 1.500 liradan başlar. Sıfır modellerde başlangıç fiyatı 4.500 lira civarındadır.

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.