İkinci El Arçelik Buzdolabı Fiyatları 2024

arçelik televizyon fiyatları

Arçelik Buzdolapları, her türlü buzdolabı ihtiyacına uygun fiyat aralığı sunan yüzlerce çeşit sunmaktadır. İkinci el Arçelik Buzdolabı fiyatları da bu bağlamda 3.000 TL civarından başlayarak sıfır modeller de 40.000 TL civarına kadar çıkabilmektedir. Arçelik, Türkiye merkezli bir ev aletleri ve elektronik ürünler üreticisi olan bir markadır. 1955 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Beyaz eşya, küçük ev aletleri, klima, televizyon ve diğer elektronik cihazlar gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Buzdolabı alım satım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Arçelik, Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkede faaliyet gösteren bir küresel marka haline gelmiştir. Beko, Grundig, Altus, Blomberg gibi markalar da Arçelik bünyesinde bulunan ve çeşitli ürün kategorilerinde faaliyet gösteren markalardan bazılarıdır. Bünyesindeki markalarla birlikte en uygun fiyatlı Buzdolabı çeşitlerini bizlere sunan markanın ürünlerini firmamızdan kapıda nakit ödemeli olarak satın alabilirsiniz. 2023 yılı itibariyle yasal olarak ikinci el elektronik ürünlerde garanti verme koşulu gelmiştir. Firmamız resmi olarak her 2.el Arçelik Buzdolabı için garanti vererek satış sonrası hizmette önemli bir konumda bulunmaktadır.

Sıfır 2.el Arçelik Buzdolapları Kapıda Nakit Ödemeli

2.el arçelik buzdolapları
2.el Arçelik buzdolapları ülkemizdeki en uygun fiyatlı seçenekleri sunmaktadır. Kapıda nakit ödemeli sipariş için hemen bize ulaşın.

Arçelik, geniş bir buzdolabı ürün yelpazesi sunan bir markadır. Bu ürünler, farklı özelliklere, boyutlara ve tasarımlara sahip olabilir. İşte Arçelik’in buzdolabı çeşitlerinden bazıları:

  • Tek Kapılı Arçelik Buzdolapları: Bu tip buzdolapları genellikle daha küçük evler veya mutfaklar için uygundur. Tek kapılı modellerde sadece buzluk bölümü bulunur.
  • Çift Kapılı Arçelik Buzdolapları: Geniş iç hacimleriyle dikkat çeker. Alt kısımda dondurucu bölme, üst kısımda ise soğutucu bölme bulunur.
  • Arçelik No Frost Buzdolabı: Bu modellerde buz ve don oluşumunu önlemek için özel bir teknoloji kullanılır. Bu sayede, buzdolabını düzenli olarak çözdürme ihtiyacı ortadan kalkar.
  • Arçelik Akıllı Buzdolabı Modelleri: Bazı Arçelik buzdolapları, akıllı özelliklere sahiptir. Wi-Fi bağlantısı, içerik takip sistemi gibi özelliklerle kullanıcıya daha fazla kontrol ve kolaylık sağlar.
 
İkinci el Arçelik buzdolabı fiyatları yazımızın başında belirttiğimiz üzere 3.000 TL’den başlıyor. Sıfır Inverter Akıllı buzdolabı seçenekleri ise 40.000 TL’lere kadar çıkabilmektedir. ihtiyacınız her ne ise, her marka modelde ürün siparişi için bizlere ulaşın.

www.ikincielbuzdolabialanlar.com - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz.